Business Travel Services

Business Travel Services

İş Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Şirketinizden, gideceğiniz ülkedeki son adrese kadar birlikte yol alıyoruz. Değerli zamanınızı, konforlu, kaliteli ve ekonomik kullanmanız için özel avantajlar ile donatıyoruz.

  • Vize işlemlerinizi, eksiksiz ve ekonomik koşullarda yapalım.
  • Uçuş takviminizi ve anlık acil uçuşlarınızın operasyonunuzu planlayıp, şirketinize özel bilet ekibi tahsis edelim.
  • Otel rezervasyonlarınız için, çalışan profiline en uygun kalitede, lokasyonda ve bütçede alternatifler sunalım.
  • Transferlerinizi, programınıza uygun olarak ayarlayalım, sizlere zaman kazandıralım.
  • Seyahat sigortasını yaparak, sizleri yolculuğunuza uğurlayalım.

 

Uçak Bileti
Her destinasyona, optimum çözümler ile dilediğiniz havayolu şirketleri ile uçuş kolaylığı sağlıyoruz.

Incoming
Yurt dışından gelecek misafirlerinize , ülkemizin güzelliklerini en iyi şekilde sunacağımız , özel organizasyonlarla , unutulmayacak iş seyahatlerini planlıyoruz.

Organizasyon
Her destinasyonu , sizin için özel kılacak tur ve organizasyonları planlıyoruz.

M.I.C.E Operation
Toplantı organizasyonu toplu bilet alımı , havalimanı karşılama , havalimanı /otel /havalimanı transfer operasyonlarınızı eksiksiz olarak planlıyoruz.

Vize İşlemleri Hizmet İçeriği 

ZON Turizm hatasız ve hızlı vize alınmasında aşağıdaki işlemleri sırasıyla uygulamaktadır. Müşteriye özel çözümler sunarak, şirket çalışanlarınıza butik çalışma ortamı yaratıyoruz. Vize dosyanızın hazırlanması, gereksiz bilgilerin çıkarılarak, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en doğru hale getirilmesi, uçak ve/veya otel rezervasyonlarınızın yapılması ve bu detayların dosyanıza eklenmesi, şahsi başvuru istemeyen ülkeler için başvurularınızın konsolosluğa bizzat götürülmesi ve sonucunun firmamızca alınıp pasaportunuzun size kargo ile gönderilmesi, şahsi başvuru gerektiren ülkeler için vize randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve size iletilmesi, eğer şahsen vize görüşmesine girecekseniz görüşmenizden önce size görüşme sırasında yapılması veya yapılmaması gereken hususlar  hakkında bilgi ve oryantasyon verilmesi, ilk kez vize alacaklar için özel danışmanlık, durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz bire bir cevaplandırılması konusunda soru ve diğer tüm sorunlarınız için telefon ile ya da ofisimizde bire bir destek sağlanmaktadır. Vize başvurusu yapan tüm müşterilerimizin CRM‘ ini tutuyor ve vize güncellemelerinizi takip ediyoruz. Mail, telefon veya firmanıza yapacağımız periyodik ziyaretlerle sizleri zamanında bilgilendiriyoruz. Müşterilerimize güler yüzlü ve kaliteli vize hizmetleri sunarak onların vize deneyimlerinde yaşayabilecekleri stres seviyesini en az seviyede tutarak, huzurla vize almalarını sağlamaktayız.

 

Bilet İşlemleri

İş Seyahatlerinizi optimize ediyoruz. Şirketinizden, gideceğiniz ülkedeki son adrese kadar birlikte yol alıyoruz. Değerli zamanınızı, konforlu, kaliteli ve ekonomik kullanmanız için size özel avantajlar ile donatıyoruz. Operasyon merkezimizde görev alan uzman çalışanlarımız ile sizlere her türlü konuda destek vermek ve sorularınızı cevaplamak için her gün yüksek performans ile çalışmaktayız. Şirketinizin ürettiği bilet ve vize işlemlerinin yıllık hacmi üzerinden, şirketinize özel kampanya çalışmaları yapmaktayız. Bilet, otel ve transfer hizmetlerinin avantajlı olarak sunulduğu kampanyalar hakkında, ZonTurizm Bülten ile aylık olarak siz müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Aylık bilet satın alım performansınız ve ağırlıklı uçuş noktalarınız raporlar halinde tarafınıza e-mail yolu ile istediğiniz anda iletilebilmektedir. Parkur, zaman, bilet analizleri sayesinde daha iyi fiyatlara alınabilecek bilet opsiyonları şirketinizle periyodik olarak paylaşılmaktadır.